Katowice dla odmiany

W tym roku Katowice obchodzą swoje 150. urodziny. W związku z tym mieszkańców czeka wiele wydarzeń i atrakcji, podczas których będą mogli świętować jubileusz swojego miasta. Jednak milej jest, kiedy jubilat jest naprawdę lubiany Dlatego na początku roku w konsorcjum z agencją kreatywną Media Partner zrealizowaliśmy kampanię pod hasłem Katowice. Świetnie się prezentują. Miała na celu przypomnienie o jubileuszu, ale również pokazanie, że Katowice są świetnym miejscem do życia! Dlaczego trzeba o tym przypominać?

Bo Katowice to jedno z najszybciej zmieniających się miast! W ciągu ostatnich kilku lat przeszły ogromną przemianę z miasta przemysłowego, które poza pracą niewiele mogło zaoferować swoim mieszkańcom , w metropolię pełną ambitnych, dynamicznych ludzi. Miejsce dla siebie znajdą tutaj zarówno entuzjaści wysokiej kultury, aktywnego wypoczynku, a także ludzie biznesu i studenci.

Aby dotrzeć do mieszkańców Katowic kampania była widoczna w na kanałach z grupy TVN, w magazynach tj. Wprost, Newsweek i Polityka, w pociągach oraz w kinie i internecie.