ICB Pharma

Co łączy najlepiej sprzedający się preparat przeciwko wszom Nitolic oraz Allergoff – areozol, który usuwa roztocza z naszego najbliższego otoczenia? Producent – ICB Pharma. W ofercie ma jeszcze wiele przydatnych w domu preparatów, jednak te dwa są nam szczególnie dobrze znane ze względu na przeprowadzone kampanie.

Wszy już nie są nam straszne – pracując nad wdrożeniem strony www.nitolic.pl dowiedzieliśmy się nie tylko jak poradzić sobie z tym gryzącym problemem, ale również jak się go ustrzec. Dzięki ciekawej animacji wykonanej techniką paralaxy nawet dzieci mogą się przekonać, że ten problem można mieć szybko z głowy! Poza stroną internetową odpowiadaliśmy również za działania z zakresu marketingu wyszukiwarek oraz kampanię skierowaną do rodziców dzieci szkolnych.

Drugą marką promowaną przez ICB Pharma jest Allergoff – jest to rodzina produktów, z użyciem której możemy uwolnić nasz dom od kurzu i roztoczy, najczęstszych przyczyn alergii. Realizowane przez |PIMEDIA działania miały charakter sprzedażowy.